Programy lojalnościowe

W naszej naturze jest na stałe wpisane odczucie radości, które towarzyszy nam w przypadku gdy zaoszczędzimy pieniądze, gdy dokonamy zakupu w obniżonej cenie lub też otrzymamy coś w gratisie. Większość z nas odkrywa wtedy, jak wielkie zadowolenie tego typu zakupy w nas wywołały. Rzadko kto może sobie pozwolić na swobodne, pozbawione kontroli, wydawanie pieniędzy.

Niektórzy bardziej, inni mniej, ale zwracamy uwagę na to, na co i ile wydajemy. Ma to oczywiście wpływ na zarządzanie własnym portfelem finansów osobistych. Przypadają nam do gustu wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe, cyklicznie pojawiające sie na naszym rynku, które pozwalają na uzyskiwanie zniżek, zbieranie punktów lub też gratisów.

Bardzo często firmy zajmujące się handlem, w ten właśnie sposób próbują przyciągnąć do siebie klientów a następnie ich do siebie przyzwyczaić. Wychodzą na przeciw klientowi, czerpiąc z tego oczywiście zyski. Zbieranie punktów, na przeznaczonych do tego celu kartach, pozwalające na późniejsze ich wykorzystanie zarówno w formie zniżki na określone zakupy, jak i otrzymanie jakiegokolwiek towaru w formie bezgotówkowej, stanowi ciekawą alternatywę dla procesu zakupowego dokonywanego bez takiej możliwości.

Powoduje, że klienci mając do wyboru dwa miejsca: jedno uczestniczące w takowym programie oraz drugie, które jest jego pozbawione, wybierają opcję pierwszą. Bezsprzecznie jest to także forma podreperowania własnego budżetu, oszczędzania pieniędzy, a co za tym idzie, zarządzania finansami osobistymi.

SFINKS POLSKA windykacja przez telefon telefoniczna windykacja windykujemy telefonicznie