Audi Prologue Avant

www.odmianychwastow.com.pl

Futurystyczną wizję przyszłości na początku marca 2015 roku przedstawiło Audi. Jest to już drugi koncept Audi A9, jednak tym razem w wersji kombi. Co ma w sobie niezwykłego ? Audi Prologue Avant ma 5,11 m długości, 1,97 m szerokości i 1,4 m wysokości, przy rozstawie osi 3,04 m, co czyni go trochę większym od wersji coupe.

Samochód jest przeznaczony dla czterech osób. Zarówno z przodu, jak i z tyłu zamontowane są ekrany OLED, na których wyświetlane są wszystkie informacje. W aucie wykorzystano hybrydowy układ napędowy.

Moc spalinowego silnika 3.0 TDI, wynosi 353 KM, a elektrycznego 134 KM. To sprawia, że samochód jest w stanie przyspieszyć w pięć sekund od 0 do 100 km/h i osiągnąć maksymalną prędkość 250 km/h.

Auto napędzane elektrycznie może pokonywać odcinki 54 km. Co najciekawsze, z w pełni naładowanymi bateriami Audi Prologue Avant zużywa tylko 1,6 l paliwa i emituje zaledwie 43 g CO2/km. Wśród fanów motoryzacji samochód został okrzyknięty wizjonerskim i luksusowym kombi.

https://sklep.regmot.com.pl/produkty/wybor-wg-marki-samochodu/fiat/cinquecento,2,13802 Zacieki na lakierze samochodowym - jak się ich pozbyć?